O FIRMIE

Kilka słów o naszej działalności…

Kilka słów o nas…

Założycielem firmy jest Marek Andrzejewski. Stolarz z ponad 20-letnim doświadczeniem, dla którego stolarstwo to nie kolejna robota do odhaczenia, tylko powołanie i pasja.

Od najmłodszych lat interesował się obróbką drewna, więc postanowił, że przekuje to w swój sposób na życie. 

Marek Andrzejewski prowadząc swoją działalność Stolarstwo Andrzejewski codziennie dąży do tego, żeby być lepszym. Pozwalają mu na to coraz bardziej skomplikowane i złożone zlecenia i konsultacje ze swoimi klientami, którzy niejednokrotnie potrafią zaskoczyć swoją wyobraźnią. 

Dla firmy Stolarstwo Andrzejewski nie ma rzeczy niemożliwych. 

Nasza działalność to przede wszystkim lata zawodowych doświadczeń i długa lista zrealizowanych projektów. Nasza firma powstała w 2000 roku i od samego początku związana była z szerokim zakresem działań budowlanych, w tym również z opracowywaniem dokumentacji i kosztorysów. Skompletowanie starannie dobranego zespołu ekspertów pozwoliło nam jednak poszerzyć zakres usług o wykonywanie prac budowlanych oraz konserwatorskich, które z czasem stały się podstawą działań firmy.

Stolarstwo Andrzejewski

JAKOŚĆ I PASJA

9

Starannie dobierane materiały

Korzystamy jedynie z najwyższej jakości materiałów dających gwarancję na wiele lat

9

Najnowocześniejsze technologie

Używamy najnowocześniejszych technologii oraz narzędzi, dzięki którym pracujemy najefektywniej, a Ty możesz cieszyć się efektami przez wiele lat

9

Certyfikowani pracownicy

Każdy członek naszej ekipy posiada wszelkie uprawnienia, certyfikaty a nawet referencje niezbędne do zrealizowania każdego powierzonego nam zadania

Lat na rynku

zrealizowanych projektów

‘Jakość to doskonałość, której nie da się osiągnąć, lecz do której trzeba uporczywie zdążać.

    Lao Tsu, Złota Księga

    Napisz do nas

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

    Krajewice, nr 11, 63-800 Gostyń